Що ми робимо

Проекти по служінню

Одна з наших найважливіших цілей – підвищити обізнаність про потреби навколо нас і надати українцям можливості задовольнити ці потреби у різний спосіб. Ми також закликаємо членів нашої спільноти New Generation служити один одному на практиці.

Позашкільні клуби

Це чудовий спосіб допомогти дітям розвинути свої таланти та інтереси і водночас побудувати відносини і здобути цінності. Протягом року в наших клубах ми проводимо такі види спорту, як футбол, баскетбол і біг, а також інші заняття, такі як мистецтво, шиття, шахи і танці.

Вивчення англійської

Протягом року ми проводимо кілька груп вивчення англійської мови для дорослих в невеликих групах. Ми також надаємо різні можливості для дітей вивчати англійську, розвивати і використовувати свої знання.

Культурний обмін

Багатонаціональний склад нашої команди дає безліч можливостей для обміну ідеями, традиціями, цінностями і розумінням, які створюють унікальну атмосферу і можливості для нашої спільноти нестандартно мислити і дивитися на життя інакше.

Наставництво

Через малі групи і зустрічі віч-на-віч ми намагаємося будувати відносини з дітьми та їхніми сім'ями і бути прикладом.

Учнівство і навчання

За допомогою груп з вивчення Біблії та молитовної групи для мам ми допомагаємо рости духовно нашим співробітникам, волонтерам та сім'ям. Ми також надаємо постійні можливості для навчання наших співробітників і волонтерів, щоб вони могли зростати духовно, професійно і в стосунках один з одним та з дітьми.

Можливості для людей з особливими потребами

У даний час ми в процесі роботи над тим, щоб мати можливість надати дітям з особливими потребами та їх сім'ям можливість задовольнити свої потреби у навчальній сфері. У нас є бажання підвищувати обізнаність про особливі потреби в нашому суспільстві і створювати можливості для дітей з будь-якими здібностями вчитися і розвиватися разом.

Сімейні заходи NG

Щороку ми проводимо, як мінімум, кілька великих заходів для наших сімей в New Generation. Це прекрасний спосіб допомогти людям познайомитися ближче і побудувати співтовариство.

Вплив на освіту

Освітня система в Україні все ще знаходитися під впливом радянського мислення і методології. Наше бажання – допомогти змінити це. Ми навчаємо наших співробітників і волонтерів сучасним освітнім стратегіям і розумінню світу, а також застосуванню цих знань у викладанні. Ми сподіваємося розвивати цю царину, щоб у подальшому надати можливості для навчання і практики студентам педагогічних університетів.

Напишіть нам повідомлення